Dirbkime kartu
Esate orientuoti į rezultatus? Norite išmokti konkrečių technikų, ką galite pritaikyti čia ir dabar? Jums nepakanka tiesiog išsikalbėti? Jau nebeprisimenate ką reiškia jaustis pakankamai gerai?
Pasikalbėkime. Leiskite Jums padėti.
Esu Rūta Navickė traumų psichologė, padedu suaugusiems įgalinti savo vidinę išmintį ir gyti nuo traumų. Mano tikslas yra padėti atsigauti nuo trauminių ar stresinių patirčių, kurios per stipriai ataidi iš praeities ir trukdo gyventi dabartyje. Mokau tėvus atpažinti vaikų stresą ir traumas bei padėti jiems atsigauti. Mokau naudoti mindfulness arba dėmesingo įsisąmoninimo praktikas, kurios yra pradinis pokyčių taškas. Manau, kad šios praktikos yra ne tik gydymo priemonė, bet ir naujo gyvenimo būdo atradimas.
Šiuo metu individualiai konsultuoju suaugusiuosius ir taikau EMDR terapiją, kuri pripažinta viena efektyviausių ir greičiausių trauminiams prisiminimams gydyti. Taip pat taikau Vidinių šeimos sistemų terapiją (Internal Family Systems IFS therapy). Konsultuoju tėvus, vadovaudamasi bene vienintele tėvystės filosofija Aware parenting, kuri atsižvelgia į streso ir traumos poveikį vaikams.
Mano žinios neapsiriboja vien teorine psichologija. Studijuodama dirbau administracinį darbą teisme, kur konspektavau skaudžiausius nukentėjusiųjų nuo emocinio, fizinio ir seksualinio smurto patirtis. Esu dirbusi mediatore, kur sprendžiau konfliktus tarp nuteistųjų ir nukentėjusiųjų ir padėdavau jiems nebūtinai susitaikyti, bet pagaliau susitarti. Vėliau konsultavau policijos pareigūnus mačiusius daug nukentėjusiųjų skausmo ir agresorių daromos žalos. Visa šita 8 metų darbo teisėsaugos srityje patirtis skatino mane ieškoti metodų ir technikų padedančių gyti nuo sunkiausių patirčių. Taip atradau traumų psichologiją. Atradau, kad tik žvelgimas giliau (savo kūno siunčiamų signalų pažinimas ir atradimas kas veikia būtent man) gali padėti gyti nuo trauminių patirčių ir leisti laisviau gyventi dabartyje.
Esu įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus gali atgauti savo vidinę stiprybę ir gyventi laimingesnį gyvenimą, net jei jis patyrė skausmingų išgyvenimų. Tikiu, kad kartu galime sukurti bendradarbiavimo ir palaikymo erdvę, kurioje galite gyti, tobulėti ir pagaliau savyje jaustis kaip namie.
Svarstote ar mes galėtume dirbti kartu? Norite užduoti man klausimų?