05Vas

2020 vasario 5 d. pradedame 8 savaičių streso valdymo grupę

Date 2020-02-05-2020-02-05
LocationKurpių g. 25 Kaunas
Category

Kviečiu mokytis valdyti stresą, pradedame Vasario 5 d. 18 val. Dar yra kelios vietos!

Streso valdymo programą sudaro: aštuoni 2,5 val. trukmės vakariniai, praktiniai užsiėmimai 1 kartą per savaitę. Kokius pokyčius dažniausiai pastebi šios programos dalyviai?

-gerėja gebėjimas susikaupti;

-didėja galimybės suvaldyti stresines reakcijas;

-didėja vidinė ramybė ir psichologinis stabilumas;

-daugėja teigiamų emocijų;

-gerėja darbingumas ir miegas;

-mažėja lėtiniai skausmai;

-mažėja fizinė ir emocinė įtampa;

-gerėja gebėjimas pastebėti savo poreikius;

-švelnėja emocinės reakcijos į sunkias situacijas.

Registruotis arba pasiteirauti kviečiu el. paštu ruta@klauskpsichologo.lt

Investicija į save – 200 Eur už visą ciklą.

Dėmesingas įsisąmoninimas, – tai galimybė atkreipti dėmesį į dabarties momentą.

Ką šiuo metu mes matome, ką galvojame, ką jaučiame, ką užuodžiame ir kokius pojūčius kūne patiriame. Tai galimybė mokytis įsisąmoninti, kaip mes bendraujame su aplinka, savimi ir pasauliu.

Galimybė geriau suprasti save, kitus ir pasaulį. Jeigu mes lavinsime tokį savo gebėjimą, galime išmokti kentėti daug mažiau ar net visai nekentėti, net ir patirdami sunkumų ar jausdami skausmą arba diskomfortą.

Mes galime išmokti priimti gyvenimo sunkumus ir sąmoningai, neįsitraukdami į kančias sukeliančius apmąstymus ar jausmus, ieškoti išeities iš susidariusios situacijos, neatmesdami nė vienos galimybės.

Mūsų smegenys pačios savaime taip nefunkcionuoja. Jos ieško grėsmių ir baisumų, blogio aplink mus ir net mumyse. Jos klaidingai vertina, kad tokiu būdu mus apsaugo. Jeigu mes norime išmokti pilnaprotauti, matyti realybę ir valdyti savo dėmesį bei būti išmintingesni, turime smegenis specialiai to mokyti.

Laimei, yra sukurtos gana paprastos nesudėtingų pratimų metodikos, leidžiančios per keletą ar keliolika savaičių darant pratimus išmokti nusiraminti, įsisąmoninti savo mintis ir net jausmus bei matyti juos „tarsi iš šono“ ir todėl objektyviai, teisingai vertinti.