12Bir

6 savaičių online programa „Mažiau ekranų, daugiau ryšio!”

Mažiau ekranų, daugiau ryšio
Date 2023-06-12-2023-07-30
Locationonline

Kaip sumažinti kaltės jausmą, padidinti savivertę ir gyventi smagiau

Po šios programos gebėsite nustoti skrolinti be prievartos. Sumažės kaltės jausmas, gebėsite brėžti ribas sau ir vaikams. Įgausite žinių, įrankių ir patirčių, kad galėtumėte patenkinti savo ir vaiko (-ų) poreikius. Sumažės jausmas, kad esate „bloga mama”, arba „blogas tėtis”. Dažniau užsiimsite savo mėgstamomis veiklomis, o vaikai mažiau laiko praleis prie ekranų.

Ši 6 savaičių programa bus Jums prieinama 3 mėnesius.

Visi kalba, kad tam, kad užaugintum vaiką, reikalingas visas kaimas. Ir jie neklysta! Taigi Jūs, taip pat norite užauginti laimingą vaiką, tačiau, nežinote, nuo ko pradėti. Dažnai labiausiai trukdo mūsų pačių reakcijos. tarsi užsisukame kažkokiame užburtame rate ir niekaip nepavyksta padaryti taip, kaip sau žadėjome, jau tūkstantį kartų. Jūs bandote nešaukti, nenorite bausti, papirkinėjimas saldumynais ar žaislais veikia labai trumpai arba neveikia visai. Beprotiškai mylite savo vaikus ir tuo pačiu jaučiate pyktį, nusivylimą, kaltę ir baimę… Skamba pažįstamai? Jūs ne viena (-s).

Mažiau ekranų, daugiau ryšio!

Prieš gimstant mano vaikams, aš kaip psichologė jaučiausi pasiruošusi vaikų auginimui. TAČIAU, kai gimė pirmagimis supratau, kad tai ką žinau, visiškai nepadeda kasdienybėje. Jaučiausi pasimetusi, išsigandusi ir nusivylusi savimi.

VISKAS PASIKEITĖ, KAI PAGALIAU ATRADAU PRINCIPUS, KURIE VEIKIA KASDIENYBĖJE!

Mano mamiška kasdienybė pasikeitė nuo chaoso ir nuolatinio nerimo į ramybės ir pasitikėjimo savimi kupiną neskubėjimą. Pagaliau galiu mėgautis motinyste ne tik kai vaikai miega! 🙂 Man nebereikia pasislėpti telefone, kad tik gaučiau truputį ramybės ir laiko sau.

Mažiau ekranų, daugiau ryšio!

Nuo tada aš padėjau dešimtims mamų ir tėčių pakeisti savo savijautą nuo nuolatinio lėkimo, pervargimo ir bandymo žongliruoti visais turiu, privalau, reikia… į pojūtį, kad laiko yra pakankamai. Įmanoma mėgautis motinyste ir „pakabinti kaltę į spintą” 😉.

Ką sako išbandžiusieji programą?

Mano klientė Milda sako: „supratau, kur slypi poreikis leisti laiką prie ekranų. Mano vaikai gavo daugiau smagių veiklų su tėvais, sąmoningesnio ryšio su jais kūrimo.”

Programos dalyvis Arūnas sako: „sužinojau naujų dalykų ir technikų, kaip siekti tikslų bei kokybiškiau bendrauti su šeimos nariais.

Mano pačios sūnui yra operuota akis, jai reikia specialios priežiūros, tačiau pavyko naudoti ekranus pagal gydytojo rekomendacijas!

Nors visa tai Jums gali skambėti gerai, Jūs galite dvejoti, ar Jums taip pat pavyks pasiekti panašių rezultatų, todėl štai, ką sako kiti mano klientai:

Gintarė: „Tikėjausi siauro seminaro apie tai, kaip išmokti (išmokyti vaiką) nesinaudoti ekranais, tačiau viskas buvo kur kas plačiau. Tai ne seminaras, o kursas. Tai ne tik apie ekranus, bet apie priklausomybes apskirtai, apie savęs pažinimą, žmonių tarpusavio ryšius. Kiekviena tema iliustruojama pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Esu labai patenkinta lektorės profesionalumu.”

Sandra: Geriausias dalykas šioje programoje „jog į viską galima žiūrėti su priėmimu, atjauta, neskubant, bet rezultatas gali būti labai akivaizdus ir naudingas. Labai svarbu, jog jūs be teisimo ir smerkimo mokate pateikti informaciją, kuri leidžia atsigręžti į save, keistis, bet nesmerkti ir „neplakti”, su tolerancija ir žmogiškumu.”

Milda: „Geriausias dalykas buvo gautos žinios. Ir Jūsų sklindantis gerumas ir entuziazmas. Nors šiaip yra sunku išskirti geriausia dalyką.”

Kristina: „Labiausiai patiko klausimų-atsakymų sesijos, galimybė išsiaiškinti tai, kad neaišku.”

Tam, kad sumažintume ekranų naudojimą, turime tiesiog padėti telefonus į šalį, išjungti TV.

Paprasta. Paprasta? Ką daryti, mes žinome, tačiau vien žinojimo nepakanka, kažkodėl vėl ir vėl pastebime, kad praleidome galybę laiko skrolindami arba žiūrėdami dar vieną ir dar vieną serialo epizodą. Nors viską žinome, tačiau taip pat žinome, kaip sunku tai padaryti vieniems patiems.

Taigi, jei norite jausti mažiau kaltės, naudoti mažiau ekranų patys (ir savo pavyzdžiu mokyti vaikus), jei nesinori visiškai uždrausti bet kokius ekranus namie, jei svajojate rasti laiko kitiems dalykams, kuriuos mėgstate… Leiskite sau:

 • pažinti savo poreikius ir suvokti kuriuos iš jų tenkinate skrolindami;
 • sužinokite, kaip norite, kad būtų ir žingsnis po žingsnio įgyvendinkite tai;
 • pakeiskite skrolinimą savo mėgstamomis veiklomis, apie kurias jau seniai svajojote;
 • sukurkite savo šeimos ritualus ir tradicijas
 • išmokite lengviau brėžti ribas sau ir be prievartos jausmo išjungti TV;
 • kurkite tą kaimą, kurio reikia vaikui(-ams) užauginti;
 • didžiuokitės savimi, nes iš Jūsų pavyzdžio mokosi Jūsų vaikai.

Programoje „Mažiau ekranų, daugiau ryšio!” aš apjungiau visas savo turėtas teorines ir praktines žinias, daugiau kaip 10 metų darbinės patirties psichologijos, sveikatos, vaikų auklėjimo, laiko planavimo, konfliktų sprendimo ir streso įveikimo.

BONUSAI

1 kartą per mėnesį vyks LIVE klausimų atsakymų valanda, kurių metu galėsite gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus uždaroje Facebook grupėje. Taip pat gausite priėjimą prie anksčiau vykusių klausimų-atsakymų sesijų įrašų su dažniausiai užduodamais klausimais. Tokiu būdu kursime tą „kaimą, kurio reikia užauginti vaikui”, tarpusavyje dalinsimės efektyviausiomis prieraišiosios tėvystės strategijomis ir patarimais, pvz.: kaip lengviau priimti vaikų verksmą, kaip padėti sau ir tt. Būkite tarp bendraminčių, juk taip gera, kai tave priima, supranta iš pusės žodžio ir tiesiog yra šalia, kai reikia.

Mažiau ekranų, daugiau ryšio!

Tai yra daugiau nei programa, tai išbandytas procesas, kuris praktiškai garantuoja sėkmę. Jis yra išskaidytas po nedidelę dalį, kurią lengva perklausyti ar peržiūrėti per savaitę. Užduotys praktiškos ir tik pačios reikalingiausios. Bus galimybė gauti atsakymus gyvose klausimų atsakymų valandose. Praktiškai vesiu jus už rankos mokydama, primindama, atkreipdama dėmesį ir palaikydama.

Ši programa nebus perkrauta informacija ar sudėtingomis teorijomis. Vietoje to Jūs gausite tik tiek užduočių, kad pajustumėte, kad judate į priekį link savo tikslų. Tai vienintelis būdas gauti aiškų konkretų rezultatą.

Programa „Mažiau ekranų, daugiau ryšio!kaip ir aš yra orientuota į rezultatą, tai reiškia, kad po 6 savaičių Jūs:

 • mokėsite nustoti skrolinti be prievartos;
 • sumažės Jūsų kaltės jausmas;
 • gebėsite brėžti ribas sau ir vaikams;
 • pažinsite savo (ir vaikų) poreikius naudojant ekranus
 • gebėsite patenkinti tuos poreikius kitais Jums labiau patinkančiais būdais;
 • sumažės perfekcionizmas ir lyginimasis su kitais;
 • dažniau su malonumu užsiimsite mėgstamomis veiklomis;
 • Jūsų šeimos laikas kartu bus kokybiškesnis, su vaikais užmegsite gilesnį ryšį.

Perspėjimas: šioje programoje pateikta informacija ir pasiūlymai yra skirti edukaciniams tikslams, autorė nesuteikia veiksmingumo garantijos ir neprisiima atsakomybės jei asmuo tiesiogiai ar netiesiogiai patirtų ar tvirtintų patyręs žalą dėl programoje pateiktos informacijos ar užduočių.

Įsigijus šį skaitmeninį produktą nėra taikoma pinigų grąžinimo garantija.

Programoje „Mažiau ekranų, daugiau ryšio!Jums priklausys:

 • įrašyti moduliai, kuriuos galėsite peržiūrėti ar perklausyti Jums patogiu metu.
 • aiškios ir lengvai įgyvendinamos užduotys, kurios žingsnis po žingsnio leis Jums siekti savo svajonių ir tikslų.
 • 3 mėnesius prieinama programos medžiaga.
 • prisijungimas prie Facebook grupės, kurioje turėsite galimybę kurti tą kaimą, kurio reikia vaikui(-ams) užauginti.
 • priėjimą prie anksčiau vykusių klausimų atsakymų sesijų fb grupėje įrašų.
 • kartą per mėnesį LIVE klausimų atsakymų sesijos FB grupėje
 • gausite priminimus el. paštu ir fb grupėje, kad programa nepasimestų šiuolaikinėje informacijos jūroje.

Geriausias laikas pasodinti medį yra prieš 20 metų! Antras geriausias laika yra DABAR, todėl junkitės ir gaukite tą naudą, apie kurią kalba išbandžiusieji programos dalyviai.