8 savaičių streso valdymo programa

Šiuo metu registracija į programą yra baigta, tačiau yra galimybė registruotis į laukiančiųjų sąrašą ČIA

Streso valdymas viena iš esminių nūdienos aktualijų. Streso valdymas reiškia suvoktus savo jausmus ir atsaką į situaciją. Ne automatinę reakciją, kurios dažnai po to gailimės ir svarstome, kodėl nepasielgėme kitaip. Mokysimės kaip susigyventi su savo pojūčiais ir gebėti pažvelgti į stresinę situaciją iš šalies.
Apie tai ir yra 8 savaičių streso valdymo programa, pagrįsta dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness). Tai nesudėtingų pratimų visuma, padėsianti įsisąmoninti savo jausmus ir pojūčius, bei juos priimti. Padėsianti valdyti ir perkelti savo dėmesį ten, kur norėsite Jūs, o ne ten kur nuneša aplinkybės. Sąmoningas streso valdymas pagelbės lengviau išgyventi stresines situacijas, turėti daugiau įrankių atsparumui didinti ir gebėti labiau kontroliuoti save.

Vasario 5 d. startuoja nauja streso valdymo programos grupė:

✅Paremta mindufulness principu
✅Plačiai taikoma visame pasaulyje
✅Efektyvumas įrodytas tyrimais, vykdomais jau kelis dešimtmečius

8 SAVAITES TRUKSIANTI NESUDĖTINGŲ UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA.
Gyvename su neapibrėžtumu, sunkumais, ligomis, senėjimu, žinome, kad nepajėgiame visiškai kontroliuoti gyvenimo įvykių. Dažnai nesijaučiame savimi ar nežinome, kaip užmegzti ryšį vienam su kitu. Prie viso to prisideda ir nesuvokiamas informacijos kiekis, todėl nenuostabu, kad žmonės patiria stresą ir su juo susijusių ligų simptomus.
Nors vaistai kartais būtini sveikatai ir gerovei, taip pat svarbu ugdyti vidinius resursus kovojant su stresu, skausmu ir liga. Mindfulness įtraukimas į savo kasdienį gyvenimą ne tik padės sumažinti stresą ir nerimą, bet ir lydės jus į gyvenimą, kuriame daugiau atjautos, sveikatos, taikos ir gerovės.
Klausk psichologo REKOMENDUOJA – 8 savaičių streso valdymo programą!
Ji skirta Jums jei:
✅esate smalsus ir ieškote būdų kaip sau padėti
✅jei jūsų netenkina dabartinė savijauta ir norite tai keisti
✅jei esate tikras kad turėsite dienos bėgyje 20 min sau.

Mes nežadame:
✅kad rezultatai bus čia ir dabar
✅kad pokyčiai įvyks savaime be jūsų pastangų
✅kad emocijas junginėsite kaip elektros jungtuką 😉

Padovanokite savo naujiems metams dovaną – galimybę patirti mažiau streso, jausti artimesnį ryšį su savimi ir aplinkiniais bei turėti stiprių vidinių resursų.
Junkitės prie mūsų!
Grupė vyks Kauno senamiestyje kiekvieną trečiadienį nuo vasario 5 d.

1

2

3